برگزاری نشست مشترک با اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری

۱۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۶ کد : ۶۵۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۶۳۳
نشست مشترک  دانشگاه آزاد اسلامی واحدیادگار امام خمینی (ره) شهرری و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در محل اداره ارتباط با صنعت واحد برگزار گردید.
برگزاری نشست مشترک  با اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری

به گزارش اداره توسعه فناوری و ارتباط با صنعت،نشست مشترک  دانشگاه آزاد اسلامی واحدیادگار امام خمینی (ره) شهرری و اداره صنعت معدن  و تجارت شهرستان ری با حضور دکتر رامین محمد علی طهرانیمعاون پژوهش و فناوری دانشگاه،دکتر نسیم بریمانی مدیر امور پژوهشی و تولید علم،مجتبی شاه آبادی رییس اداره توسعه فناوری و ارتباط با صنعت و مهندس حسین  پورجمال معاون اداره  صنعت معدن تجارت شهرستان ری در محل اداره ارتباط با صنعت واحد برگزار گردید.

معرفی و شرح خدمات  آزمایشگاه همکار نساجی،برگزاری نمایشگاه مشترک شرکت های دانش بنیان،تمدید تفاهم نامه همکاری،تأکید بر حضور موثر دانشگاه  با توجه به توانایی ارائه ی تخصص های گوناگون به جامعه صنعتی در جلسات ستاد رفع موانع تولید و بازدید تولید کنندگان و صاحبان صنعت پوشاک و البسه از نمایشگاه همکار نساجی واحد یادگار امام از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بودند.

شایان ذکر است بنا به  پیشنهاد و دعوت  اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ری و در راستای تعامل هرچه بیشتر دو مجموعه در پیشبرد اهداف مشترک، قرار شد نشست آتی، با حضور دکتر طهرانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در محل این اداره در شهرستان ری برگزار گردد


نظر شما :