بازدید از شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا

بازدید از شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا

۱۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۸ کد : ۶۱۵۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۶
به گزارش اداره توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دکتر سعید قاضی مغربی رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری به همراه جمعی از اعضای هیات علمی این واحد دانشگاهی از شرکت مهندسی و ساخت لکوموتیو مپنا بازدید کردند..
بازدید از  شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا

به گزارش اداره توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دکتر سعید قاضی مغربی رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری به همراه جمعی از اعضای هیات علمی این واحد دانشگاهی از شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا بازدید کردند..

در ابتدای این بازدید مهندس محسن محجوب مدیر تولید مپنا ضمن خوشامدگویی به حاضران توضیحاتی پیرامون ماموریت های این شرکت در گذشته مانند تولید 150 لوکوموتیو با همکاری شرکت زیمنس آلمان و همچنین فعالیت های غیر ریلی این شرکت نظیر تولید اتوبوس برقی و واگن باری ارائه نمودند. 

در ادامه ی این نشست دکتر سعید قاضی مغربی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی ره شهرری با اشاره به ماموریت واحد یادگار در زمینه قطب شبکه های ارتباطی و حمل و نقل،توضیحاتی پیرامون فعالیت دانشگاه در زمینه همکاری با شرکت رجا در آماده سازی و بازسازی واگن های مسافربری ارائه نمودند

ایشان در ادامه افزودند:همکاران ما در گروه شیمی،پوشش رنگی خود تمیزشونده تولید کرده اند و  در آخرین دیداری که با مهندس رسولی داشتیم قرار شد ده واگن از رجا برای استفاده از این پوشش رنگی در اختیار این واحد دانشگاهی قرار بگیرد.

قاضی مغربی در پایان این نشست بر اعلام آمادگی واحد یادگار امام در برگزاری کلاس های تقویتی آزمون تحصیلات تکمیلی برای مدیران و کارکنان مپنا و همچنین برگزاری استارت آپ تاکید کردند. نظر شما :